Egzaminy na stopnie kyu

Kiedy: 10-11 luty 2018 r.

Gdzie: Akademia KK Pruszków, ul. Sosnowa 16, Pruszków

Uwaga! Aby przystąpić do egzaminu na stopnie uczniowskie kyu należy:

  • mieć opłacone składki członkowskie – przypominamy, że wszyscy członkowie klubu opłacają składki od września do czerwca (poza nowymi członkami klubu)
    Do egzaminu powinni Państwo mieć wpłacone 5 składek (IX 100 zł, X 2017 – I 2018 120 zł). Prosimy o przeanalizowanie swoich wpłat (przeliczenie ilości wpłaconych składek) z uwzględnieniem ubiegłego roku szkolnego! Składki są rejestrowane jako kolejne i w przypadku braku składki wcześniejszej Państwa bieżące wpłaty cofają się. Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem opłacania składek. 
  •  mieć opłaconą licencję członkowską PZKT 2018
  •  posiadać aktualne badania z poradni sportowej
  •  nowi członkowie klubu powinni dopełnić wszystkich formalności – złożyć deklarację członkowską oraz 1 zdjęcie legitymacyjne, dokonać opłaty wpisowej
  •  zapisać się na egzamin.

Zapisu na egzamin dokonujecie u swojego instruktora lub w biurze klubu po uprzednim wypełnieniu karty zgłoszenia do egzaminu (otrzymacie druk od instruktora lub w biurze KKP). Karta zgłoszenia do egzaminu musi być podpisana przez instruktora (rekomendacja) oraz przez rodzica lub zdającego. Przy zapisie dokonujecie opłaty za egzamin w wysokości 80 zł (zgodnie z uchwała Zarządu PZKT).

 karta_egzaminacyjna_kkp

Na karcie zgłoszenia do egzaminu wpisują Państwo datę opłacenia licencji członkowskiej PZKT. Prosimy o wpisywanie rzeczywistej daty wpłaty ponieważ te informacje są wpisywane do protokołu egzaminacyjnego i weryfikowane przez związek przy rejestracji stopnia. Wpłaty niezweryfikowane skutkują brakiem rejestracji stopnia w związku!

 Uwaga! Szczegółowy harmonogram egzaminu (grupy, godziny) zostanie zamieszczony na klubowych stronach internetowych w terminie późniejszym.