Kalendarz imprez

.Data Miejsce Nazwa imprezy Organizator
4-8.02.2019 Akademia KKP Zimowa Akademia Karate KKP
13-17.02.2019 Dojo Stara Wieś Zimowe Gasshuku 2019 PZKT
19-23.02.2019 Dojo Stara Wieś zgrupowanie selekcyjno-naborowe kadetów i juniorów PZKT
3.03.2019 Pruszków II Puchar Mazowsza w Karate Tradycyjnym
Eliminacje do Mazowieckiej Ligi Karate Tradycyjnego
MZKT
KKP
9.03.2019 Wrocław  I turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego PZKT
KKT Kobu
13-17.03.2019 Dojo Stara Wieś zgrupowanie kadry narodowej młodzieżowców i seniorów
kurs sędziowski PZKT
PZKT
22-24.03.2019 Dojo Stara Wieś Zgrupowanie kadry narodowej juniorzy i kadeci PZKT
24.03.2019 Pruszków I Turniej Mazowieckiej Ligi Karate Tradycyjnego MZKT
KKP
5-7.04.2019 Dojo Stara Wieś seminarium  instruktorskie World Fudokan Federation WFF
13.04.2019 Warszawa Turniej Warsa i Sawy
II turniej Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego
PZKT
UKKT Praga Płd
14.04.2019 Sochaczew Mazowiecka Liga Karate Tradycyjnego – finał MZKT
KK Sochaczew
27-28.04.2019 Niepołomice międzynarodowe seminarium szkoleniowe z sensei Avi Rokah AKT Niepołomice
1-5.05.2019 Wilkasy zgrupowanie szkoleniowe KKP
10-12.05.2019 Dojo Stara Wieś międzynarodowe seminarium mistrzowskie karate tradycyjnego z sensei Mikio Yahara
Polska Liga Karate Tradycyjnego – finał
PZKT
18.05.2019 Ojrzanów Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego w Karate Tradycyjnym
eliminacje do Mistrzostw Polski
MZKT
KKP
8.06.2019 akademia KKP Egzaminy na stopnie kyu KKP
09.06.2019 Pruszków Mistrzostwa Klubu i Turniej Rodzinny KKP
15-16.06.2019 Wrocław XIX Ogólnopolski Puchar Dzieci w Tradycyjnym Karate-Do PZKT
KKT Kobu
21-22.06.2019 Lublin XXX Mistrzostwa Polski Senorów, Młodzieżowcó, Junioró i Juniorów Młodszych w Tradcyjnym Karate-Do PZKT
LKKT
24.06.-03.07.2019 Dźwirzyno Letni obóz sportowo-rekreacyjny KKP
06.07.2019 Zamość X Puchar Świata w Tradycyjnym Karate-Do PZKT
7.07.2019 Zamość XXXIII Puchar Roztocza LKKT
14-18.08.2019 Dojo Stara Wieś WTKF Master Camp Gasshuku 2019 (min. 2 dan)
zgrupowanie kadry narodowej seniorów i młodzieżowców
egzaminy na stopnie mistrzowskie 3 Dan i wyżej
PZKT
19-23.08.2019 Dojo Stara Wieś WTKF Summer Camp Gasshuku 2019 (4 kyu -1Dan)
zgrupowanie kadry narodowej juniorzy, kadeci
PZKT
26.08.01.09.2019 Krasnobród obóz sportowy KKP
13-15.09.2019 Dojo Stara Wieś Zgrupowanie kadry narodowej senior, młodzieżowiec, junior, kadet
kurs sędziowski PZKT
PZKT
21-22.09.2019 Międzywojewódzkie Mistrzostw Młodzików LZKT
27-29.09.2019 Wrocław zgrupowanie kadry wojewódzkiej seniorzy, młodzieżowcy, juniorzy, kadeci
zgrupowanie Sportowy Talent
XII Puchar Mistrza
PZKT
7-13.10.2019 Moskwa XXXIV Mistrzostwa Europy w Tradycyjnym Karate-Do
VI Puchar Europy Dzieci w Tradycyjnym Karate-Do
WTKF
.10.2019 Warszawa Warszawska Olimpiada Młodzieży w Karate Tradycyjnym MAK
1-3.11.2019 Stuttgart 8th World Karate Fudokan Championship
World Fudokan Children’s Cup
WFF
16-17.11.2019 Pruszków XVII Puchar Polski w Kumite Drużynowym MAZOVIA KARATE CUP KKP
PZKT
01.12.2019 Podkowa Leśna Ecomikołajkowy Turniej Karate Tradycyjnego KKP
7-8.12.2019 Sulejówek Turniej Gwiazdkowy o Puchar Burmistrza Sulejówka MAK
13-15.12.2019 Dojo Stara Wieś Kurs Mistrzowski PZKT PZKT