Zawieszone treningi

Uwaga Karatecy!
Niestety, po raz kolejny dyrektorzy szkół SP6, SP5 i SP10 podjęli decyzję uniemożliwiającą nam kontynuowanie naszych treningów w tych placówkach w okresie od 22.03.2021 do 11.04.2021.

Dlatego też zmuszeni jesteśmy szukać rozwiązań alternatywnych, aby nie przerywać naszego szkolenia. Dla wszystkich zawodników z zawieszonych sekcji organizujemy treningi w akademii. Zapraszamy Was na zajęcie już od najbliższego poniedzałku do naszego Dojo w Pruszkowie, przy ul. Sosnowej 16.

Treningi będą odbywały się:
w poniedziałki w godzinach 17.30-18.30
oraz w soboty w godzinach  16.00 do 17.00

Jednocześnie przypominamy, że Karate Klub Pruszków jest licencjonowanym klubem polskiego związku sportowego (PZK) i prowadzi szkolenie sportowe dzieci i młodzieży przygotowujące do współzawodnictwa sportowego prowadzonego przez ten związek. Prowadzenie przez nasz klub swoich treningów jest zgodne z obowiązującymi przepisami.

Mając jednak na względzie trudną sytuację związaną z trwającą pandemią Sars-CoV2 prosimy wszystkich naszych klubowiczów o wzmożoną ostrożność. Noście maseczki, dezynfekujcie ręce, zachowujcie dystans. Dbajcie o siebie i innych będąc w akademii na treningach – zachowujcie czystość, myjcie i dezynfekujcie ręce, pilnujcie swoich rzeczy. Na zajęcia przychodzimy na kilka minut przed rozpoczęciem – tak aby zdążyć się przebrać.
Rodziców prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Niestety w obecnej sytuacji nie możemy Państwa zaprosić do akademii, ale obiecujemy, że jak skończy się ten trudny czas zorganizujemy „Rodzinne spotkanie w Dojo”. Liczymy na Wasze zrozumienie i współpracę. Razem przetrwamy ten czas. Oss