Wznawiamy treningi w akademii!

  Drodzy Klubowicze,
  w związku z luzowanie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa powoli wracamy do normalności i przygotowyjemy się do wznowienia treningów stacjonarnych w naszym Dojo. W tym miejscu chcialiśmy przekazać Wam kilka ważnych informacji z tym związanych.

  1. Wszystkie zajęcia będą odbywały się w centralnym dojo czyli w Akademii KKP
   w Pruszkowie przy ul. Sosnowej 16.
  2. Trenować będziemy w małych, 12 osobowych grupach. Będziemy ćwiczyć bez masek, ale polecamy zabrać na trening skarpetki.
  3. Pomiędzy teningami zostanie zachowana 15 minutowa przerwa, podczas której zdezynfekujemy i wywietrzymy Dojo.
  4. W wejściu do naszego obiektu rozłożymy maty dezynfekujące, każda osoba wchodząca do akademii będzie miała obowiązek zdezynfekowania rąk. Środki do dezynfekcji będą zabezpieczone w akademii.
  5. Ponieważ nie mamy możliwości korzystania z szatni ani z węzłów sanitarnych (poza WC) do akademii należy przybyć już przebranym w karategi (kimono).
  6. Ze względu na obowiązujące limity osób, które mogą przebywać w obiekcie Rodzice nie będą mogli oczekiwać na dzieci w akademii.
  7. Kolejna grupa treningowa będzie wpuszczana do Dojo dopiero po opuszczeniu go przez ostatnią osobę z grupy poprzedniej. Prosimy przybyć na zajęcia dokładnie na wyznaczoną godzinę.
  8. Oczekujemy od Państwa zdecydowanych deklaracji czy Państwo/Państwa dziecko będą uczestniczyli w stacjonarnych zajęciach w akademii. Deklaracje należy przesłać mailem na adres biura klubu (biuro@karate.pruszkow.pl) podając imię i nazwisko ćwiczącego oraz stopień zaawansowania. Na zgłoszenia czekamy do 20.05.2020. 
  9. Po otrzymaniu Państwa zgłoszeń ustalimy zupełnie nowy grafik treningów dla wszystkich grup i podamy go Państwu do wiadomości. Zakładamy, że zajęcia będą prowadzone od godziny 16.00.

   Bardzo prosimy o odpowiedzilne podejście do sprawy przesyłanie nam deklaracji udziału w treningach. Bez tych informacji nie będziemy w stanie na nowo zorganizować pracy klubu. Jeśli potrzebują Państwo od nas dodtakowych informacji bardzo prosimy piszcie do nas będziemy odpowiadać.  Do zobaczenia w Dojo.