Wyniki Mazovia Karate Cup

    logotypclaim_czerony_pl_
    XV PUCHAR POLSKI W KUMITE DRUŻYNOWYM MAZOVIA KARATE CUP

     

    30 września 2017 odbył się w Pruszkowie XV Puchar Polski w Kumite Drużynowym Mazovia Karate Cup. Zawody zostały rozegrane w hali Międzyszkolnego Ośrodka Sportu. Turniej został zorganizowany przez Karate Klub Pruszków przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego, fundatorem nagród tradycyjnie była firma Pineks – przedstawiciel firmy Adidas. W imprezie wzięło udział ponad 100 zawodników i zawodniczek z 12 klubów karate tradycyjnego zrzeszonych w PZKT. Gośćmi zawodów byli: p. Tomasz Krawczyński – dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu w Pruszkowie oraz p. Zbigniew Lipczyk – przewodniczący Komisji Medycznej PZKT. Zawody obserwowała licznie zebrana w hali publiczność, która mogła obejrzeć ponad 200 pojedynków.

    Poniżej szczegółowe wyniki:

    Senior-Młodzieżowiec

    Mężczyźni

    1.  TS SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI (Damian Tomasik, Mariusz Barański, Paweł Barański, Adrian Ratajczyk)
    2.  KK PRUSZKÓW (Maciej Medyński, Kajetan Słowikowski, Kacper Słowikowski, Norbert Pawlik)
    3.  KK GDYNIA (Damian Biniewicz, Dominik Jatkowski, Oskar Suchecki)
    4.  KK 44 ŁÓDŹ (Piotr Lipczyk, Kamil Ochocki, Jakub Bykowski)

    Kobiety

    1.  TS SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI (Maria Depta, Paulina Świercz, Justyna Barańska, Alicja Zalecińska)
    2.  KKT KUMADE TORUŃ (Marta Cieplińska, Roksana Sadowska, Weronika Wrotek)
    3.  KRAKOWSKI KKT (Klaudia Mleko, Magdalena Mielnik, Karolina Wyporek)
    4.  ŁÓDZKA AKT (Patrycja Brodek, Aleksandra Rusak, Agnieszka Kawczyńska)

    Junior-Junior Młodszy

    Mężczyźni

    1.  BIŁGORAJSKI KKT (Patryk Jarosz, Wojciech Kukiełka, Jakub Bielak, Szymon Różański)
    2.  KK 44 ŁÓDŹ (Stanisław Budecki, Igor Karolczak, Paweł Kącki, Patryk Szymański)
    3.  KRAKOWSKI KKT (Arkadiusz Wilkosz, Sebastian Romaniak, Jakub Piszczek, Bartłomiej Chojnacki)
    4.  ŁÓDZKA AKT (Antoni Wojtysiak, Michał Szymczak, Paweł Kmieć)

    Kobiety

    1.  KK 44 ŁÓDŹ (Katarzyna Łuszczyńska, Matylda Jaszczak, Marta Kopytowska, Nikola Wirowska)
    2.  Roztoczański KKT Zamość (Marta Czapka, Agata Miecznikowska, Natalia Drożdżyńska)
    3.  KK WEJHEROWO (Wiktoria Dampc, Wiktoria Baranowska, Julia Bujnarowska, Zuzanna Zalewska)
    4. KKT KUMADE TORUŃ (Rita Krause, Izabela Włudarczyk, Patrycja Niewiadomska)