Wyjazd na obóz do Dźwirzyna

 

Na obóz wyjeżdżamy 25 czerwca 2017 (niedziela)

Zbiórka na parkingu Stadionu Znicz w Pruszkowie o godzinie 7.30, start autokarów – godzina 8.00

Na obóz należy zabrać:

– kimono z pasem

– wygodną odzież z uwzględnieniem zmiennej pogody
(w tym – dres treningowy, kurtkę od deszczu, bluzy, koszulki, szorty, długie spodnie, bieliznę osobistą, skarpetki)

– obuwie – buty sportowe, sandały, klapki

– strój kąpielowy, duży ręcznik plażowy, czapkę, krem z dużym filtrem,

– przybory toaletowe, ręczniki

– mały plecak na wycieczki

– pozostałe rzeczy wg potrzeb, w tym umilacze (misie, podusie, kocyczki😊)

Drodzy Rodzice! Informujemy, że opiekunowie nie ponoszą odpowiedzialności za posiadane przez dzieci rzeczy znacznej wartości (gadżety elektroniczne, biżuterię).

Jednocześnie informujemy, że telefony komórkowe zostaną zdeponowane u opiekunów i będą wydawane dzieciom codziennie o określonej godzinie do kontaktu z Państwem. Godzina kontaktu będzie podana w klubowych serwisach internetowych pierwszego dnia obozu. Decyzja ta podyktowana jest dotychczasowymi problemami jakie wynikały z posiadania przez dzieci telefonów bez ograniczeń. Poza tym do Państwa dyspozycji w stałym kontakcie są wszyscy instruktorzy.

Jerzy Szcząchor – 504 215 537

Aneta Różańska – 504 215 531

Łukasz Klimczewski – 608 661 245

Marcin Sokoliński – 501 038 464

Damian Falkowski – 882 127 637

Jeżeli dziecko przyjmuje na stałe leki prosimy o przygotowanie ich w osobnej saszetce z pisemną zgodą Rodziców na podanie leków przez instruktora oraz instrukcją dotyczącą dawkowania i sposobu podania leku. W ośrodku dyżuruje 24h pielęgniarka. Saszetkę z lekami prosimy przekazać opiekunom na zbiórce w dniu wyjazdu.

Kieszonkowe dla dzieci mogą Państwo również zdeponować u instruktorów. W tym celu należy przygotować kopertę opisaną imieniem i nazwiskiem dziecka oraz kwotą kieszonkowego. Prosimy
o przygotowanie kieszonkowego w nominałach 10-20 zł. i informację o kwocie przeznaczonej na dzień. Kopertę z kieszonkowym prosimy przekazać opiekunom na zbiórce w dniu wyjazdu.  

Szanowni Państwo, prosimy o pakowanie dzieci z rozwagą, ograniczenie ilości rzeczy do niezbędnego minimum, podpisanie rzeczy dziecka. Prosimy pakować walizki w obecności dziecka