Wyjazd na obóz do Dźwirzyna

   

  Na obóz wyjeżdżamy 25 czerwca 2017 (niedziela)

  Zbiórka na parkingu Stadionu Znicz w Pruszkowie o godzinie 7.30, start autokarów – godzina 8.00

  Na obóz należy zabrać:

  – kimono z pasem

  – wygodną odzież z uwzględnieniem zmiennej pogody
  (w tym – dres treningowy, kurtkę od deszczu, bluzy, koszulki, szorty, długie spodnie, bieliznę osobistą, skarpetki)

  – obuwie – buty sportowe, sandały, klapki

  – strój kąpielowy, duży ręcznik plażowy, czapkę, krem z dużym filtrem,

  – przybory toaletowe, ręczniki

  – mały plecak na wycieczki

  – pozostałe rzeczy wg potrzeb, w tym umilacze (misie, podusie, kocyczki😊)

  Drodzy Rodzice! Informujemy, że opiekunowie nie ponoszą odpowiedzialności za posiadane przez dzieci rzeczy znacznej wartości (gadżety elektroniczne, biżuterię).

  Jednocześnie informujemy, że telefony komórkowe zostaną zdeponowane u opiekunów i będą wydawane dzieciom codziennie o określonej godzinie do kontaktu z Państwem. Godzina kontaktu będzie podana w klubowych serwisach internetowych pierwszego dnia obozu. Decyzja ta podyktowana jest dotychczasowymi problemami jakie wynikały z posiadania przez dzieci telefonów bez ograniczeń. Poza tym do Państwa dyspozycji w stałym kontakcie są wszyscy instruktorzy.

  Jerzy Szcząchor – 504 215 537

  Aneta Różańska – 504 215 531

  Łukasz Klimczewski – 608 661 245

  Marcin Sokoliński – 501 038 464

  Damian Falkowski – 882 127 637

  Jeżeli dziecko przyjmuje na stałe leki prosimy o przygotowanie ich w osobnej saszetce z pisemną zgodą Rodziców na podanie leków przez instruktora oraz instrukcją dotyczącą dawkowania i sposobu podania leku. W ośrodku dyżuruje 24h pielęgniarka. Saszetkę z lekami prosimy przekazać opiekunom na zbiórce w dniu wyjazdu.

  Kieszonkowe dla dzieci mogą Państwo również zdeponować u instruktorów. W tym celu należy przygotować kopertę opisaną imieniem i nazwiskiem dziecka oraz kwotą kieszonkowego. Prosimy
  o przygotowanie kieszonkowego w nominałach 10-20 zł. i informację o kwocie przeznaczonej na dzień. Kopertę z kieszonkowym prosimy przekazać opiekunom na zbiórce w dniu wyjazdu.  

  Szanowni Państwo, prosimy o pakowanie dzieci z rozwagą, ograniczenie ilości rzeczy do niezbędnego minimum, podpisanie rzeczy dziecka. Prosimy pakować walizki w obecności dziecka