Wyjazd na obóz do Dźwirzyna

Uwaga Karatecy!

Na letni obóz do Dźwirzyna wyjeżdżamy 24 czerwca 2019 (poniedziałek)

Zbiórka w akademii KK Pruszków, ul. Sosnowa 16 – godzina 7.45

Start autokaru – godzina 8.00

Jak przygotować się na wyjazd.

Drodzi Rodzice, postarajcie się pakować walizkę razem z dzieckiem żeby wiedziało jak wyglądają jego rzeczy i walizka. W miarę możliwości podpiszcie na metkach ubrania, możecie też podpisać walizkę.

Co należy zabrać:

  • karate-gi z pasem
  • bluzę klubową jeśli masz
  • dres treningowy
  • wygodną odzież uwzględniając zmienność pogody (koszulki z krótkim i długim rękawem, szorty i długie spodnie, kurtkę od deszczu, czapkę z daszkiem, strój kąpielowy, bieliznę, piżamę)
  • obuwie sportowe, klapki, sandały
  • przybory toaletowe, ręczniki (plażowy i do codziennej toalety)
  • krem z wysokim filtrem
  • rozweselacze (misie, kocyki, podusie)
  • inne według potrzeb

Prosimy o pakowanie rzeczy w rozsądnej ilości, jedziemy na obóz sportowy!

Informujemy, że opiekunowie nie ponoszą odpowiedzialności za posiadane przez uczestnika obozu rzeczy znacznej wartości (biżuterię, pieniądze, gadżety elektroniczne) oraz rzeczy osobiste np. okulary, aparaty itp.

Osoby, które cierpią na chorobę lokomocyjną powinny przed podróżą zażyć odpowiednie tabletki. Prosimy wyposażyć dziecko w stosowane środki na podróż powrotną.

LEKI

Jeśli dziecko na stałe przyjmuje leki prosimy przygotować je w osobnej saszetce opisanej imieniem i nazwiskiem dziecka. Do saszetki z lekami należy dołączyć kartkę z instrukcją jak je podawać oraz pisemną zgodę na podanie leków przez wychowawcę na obozie. Saszetkę z lekami oddają Państwo opiekunowi na zbiórce.

KIESZONKOWE

Kieszonkowe mogą Państwo zdeponować u instruktora na zbiórce. Kieszonkowe należy przygotować w osobnej kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz kwotą. Prosimy o podzielenie kieszonkowego na dniówki (np. 10, 20 zł).  Ponieważ w czasie podróży robimy przerwy na stacjach dzieci powinny mieć przy sobie drobne na ewentualne zakupy.

TELEFON KOMÓRKOWY

Dzieci mogą być wyposażone w telefon komórkowy. Zostanie on jednak zdeponowany u opiekunów i będzie wydawany raz dziennie w porze sjesty poobiedniej.

PROWIANT

Na podróż dzieci powinny mieć prowiant – napoje niegazowane, najlepiej wodę. Prosimy o rozsądek w pakowaniu słodyczy. Na obozie nie jemy chipsów i nie pijemy napojów typu cola (podróż to już obóz).

Każdy wyjeżdżający na obóz powinien najpóźniej na zbiórkę dostarczyć wypełnioną kartę uczestnika obozu. Kartę znajda Państwo w zakładce KLUB/DO POBRANIA.

POWRÓT

Z obozu wracamy 3 lipca 2019 (środa) w godzinach popołudniowych do akademii KKP.

KONTAKT DO WYCHOWAWCÓW

Jerzy Szcząchor – kierownik/instruktor sportowy – 504 215 537
Aneta Różańska – wychowawca/psycholog – 504 215 531
Adrianna Bromek – wychowawca/instruktor sportowy – 602 605 080
Damian Falkowski – wychowawca/instruktor sportowy – 882 127 637