Treningi 2019/2020

Uwaga Karatecy!
Wystartował nowy rok szkolny! Wróciliście do szkół, niektórzy z Was do zupełnie nowych. Życzymy Wam wielu sukcesów, trzymamy za wszystkich kciuki, choć jesteśmy pewni, że świetnie sobie dacie radę. Mamy nadzieję, że zrealizujecie wszystkie postawione sobie cele na 100%. Jeszcze raz życzymy „wiatru w żagle”

Nasz klub również startuje z nowym rokiem szkoleniowym i tu kilka informacji:

  • grupy ćwiczące w szkołach będą ruszały tak szybko jak to możliwe. Niestety nie jest to zależne od nas, ale od decyzji dyrektorów szkół, na które niecierpliwie czekamy. Państwa jednak prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość. Informacje o tym kiedy startuje dana grupa będziemy zamieszczać w zakładce „treningi” oraz na klubowym profilu na facebooku.
  • grupy kolorowych pasów trenują w akademii. Tutaj treningi zaczynamy 9.09.2019 zgodnie z zamieszczonym w zakładce „treningi” harmonogramem.
    Zachęcamy zawodników ze stopniami od 7 kyu do trenowania w swoich grupach dedykowanych. Pozwoli to Wam sprawniej przygotować się do kolejnych egzaminów i zapewni trening na właściwym dla Was poziomie technicznym. Nie zmienia to jednak faktu, że zawsze możecie „dotrenować” sobie na grupach podstawowych.
    W tym roku mamy małe roszady wśród prowadzących zajęcia i tak: grupę P1 (pasy pomarańczowe – poniedziałek, środa) poprowadzi sensei Marcin, grupę P2 (pasy pomarańczowe – środa, piątek) bedzie prowadzić sensei Ada, grupa zielonych pasów będzie trenować z sensei Jerzym.
  • grupy przedszkolne także ćwiczą w akademii. Grupa początkująca rozpocznie swoje zajęcia 16.09.2019. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na spotkanie organizacyjno-treningowe na godzinę 16.30. Grupa kontynuująca będzie ćwiczyć w piątki o 16.30. Pierwszy trening dla tej grupy odbędzie się 13.09.2019 r.  Grupy przedszkolne w tym roku będą trenować z sensei Damianem Falkowskim. 

Do zobaczenia na treningach!