Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe spotkanie. Specjalnie dla karateków naszego klubu oraz Waszych Rodziców.

TRENING Z ANIĄ LEWANDOWSKĄ
zawodniczką naszego klubu, autorką bloga Healthy Plan by Ann, niestrudzoną propagatorką zdrowego i aktywnego stylu życia.

ORAZ

SPOTKANIE Z JACKIEM KUCHARSKIM
specjalistą ds. żywienia człowieka i suplementacji, członkiem Healthy Team’u Ani Lewandowskiej

Uwaga! Impreza ma charakter zamknięty i jest adresowana do pruszkowskiego środowiska karate.

Kiedy: 11 listopada 2017 r.

Trening o godzinie 9.00 – zapraszamy dzieci

Trening o godzinie 10.00 – zapraszamy kadrę młodzików, juniorów młodszych, juniorów oraz pozostałych nastolatków z roczników 2005 -2000

Trening o godzinie 11.00 – zapraszamy dorosłych zawodników, instruktorów i Rodziców

Wykład o zdrowym odżywianiu p. Jacka Kucharskiego o godzinie 12.30 –  dla wszystkich zainteresowanych.

Po wykładzie, dla osób zainteresowanych możliwe są indywidualne konsultacje dietetyczne i suplementacyjne.

 

Gdzie: Akademia Karate Klubu Pruszków, ul. Sosnowa 16, Pruszków

Koszt:

trening – 40 zł

trening+wykład – 60 zł

wykład – 20 zł

Zapisy:  zapisujemy się za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem treningzania@gmail.com  Prosimy podać imię i nazwisko, wiek, nr telefonu oraz informację czy zapisują się Państwo tylko na trening czy trening+wykład czy tylko na wykład. Zwrotnie otrzymają Państwo informację dotyczącą zapisu.

Uwaga! Na każdy trening zapisujemy 40 osób + 10 osób na listę rezerwową. Wykład p. Jacka Kucharskiego jest dostępny dla grupy 60 osób.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Osoby, które zapisały się na trening powinny w tygodniu  6-10.11.2017 odebrać w Akademii KK Pruszków przy ul. Sosnowej 16 w Pruszkowie imienną wejściówkę oraz opłacić spotkanie. Biuro klubu pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 – 15.00 oraz 16.00 – 20.00. W piątek 10.11.2017 wejściówki dla osób z listy podstawowej będą wydawane do godziny 15.00. Wejściówki nieodebrane zostaną przekazane osobom z listy rezerwowej.  Osoby z listy rezerwowej otrzymają smsowe zaproszenie do odbioru wejściówki w dniu 10.11.2017 w godzinach 16.00-20.00. W dniu eventu w Akademii będzie można kupić w promocyjnej cenie wyjątkowy, motywacyjny kalendarz na 2018 autorstwa Ani Lewandowskiej oraz otrzymać od autorki autograf!

Drodzy Rodzice! Ze względów organizacyjnych na trening, który jest adresowany do dzieci i młodzieży do akademii wejście będą mieli tylko uczestnicy treningu.

Jeśli chcą Państwo, aby Wasze dziecko kupiło sobie kalendarz prosimy wyposażyć je w dodatkowe 40 zł. Będzie też chwila na zdjęcia, można więc zabrać smartfony. Dzieci będzie można odebrać z akademii po ok. godzinie. Prosimy oczekiwać na pociechy przed budynkiem akademii. Na trening dla dorosłych zapraszamy także tylko osoby biorące udział w zajęciach.

Drodzy Klubowicze, informujemy, że cała kwota zebrana podczas imprezy zostanie przeznaczona na potrzeby naszego klubu – m.in. zakup sprzętu sportowego, organizację imprez sportowych i inne.

Serdecznie zapraszamy. Skorzystajcie z okazji bo kolejna nie trafi się prędko!