Puchar Mazowsza

Drodzy Klubowicze,

17.02.2024 w hali Szkoły Podstawowej Nr 76 w Warszawie, przy ul. Poezji 5 rozegramy kolejny Puchar Mazowsza. Turniej ten jest okręgową imprezą mistrzowską, do udziału w której serdecznie was zachęcamy. W zawodach mogą wziąć udział nawet początkujący karatecy. Przypominamy, że dla zawodników z rocznika 2016 posiadających minimum zielony pas, zawody są eliminacjami do startu w Mazowieckiej Lidze Karate Tradycyjnego. Zawodnicy, którzy osiągną sukces w MLKT będą stanowili kadrę województwa mazowieckiego w roku 2024.

Na listy startowe możecie zapisywać się u swoich instruktorów. Aby wziąć udział w zawodach należy opłacić startowe, które wynosi:

  • dla początkujących i białych pasów w konkurencjach indywidualnych 70 zł od zawodnika
  • dla kolorowych pasów w konkurencjach indywidualnych 90 zł od zawodnika
  • w konkurencjach drużynowych = 60 zł od drużyny

Jak policzyć wpłatę? Jeżeli mam kolorowy pas i startuję tylko w konkurencjach indywidualnych to wpłacam 90 zł. Jeżeli oprócz konkurencji indywidualnych dotyczą mnie konkurencje drużynowy muszę do opłaty doliczyć jeszcze swój udział w drużynie np.

konkurencje indywidualne + kata drużynowe = 90+20

konkurencje indywidualne + enbu = 90+30

konkurencje indywidualne + kata drużynowe + enbu = 90+20+30

konkurencji indywidualne (kihon) + kata drużynowe = 70 +20 (jeżeli w drużynie startuje osoba z białym pasem)

Opłatę startową robimy na konto klubu. Ponieważ klub zgłasza swoją reprezentację do startu w zawodach, dokonamy także przelewu opłat startowych za wszystkich swoich zawodników zbiorczo.

W razie pytań piszcie do nas maile, o szczegóły pytajcie także swoich instruktorów.

REGULAMIN PUCHARU MAZOWSZA ORAZ MAZOWIECKIEJ LIGI KARATE TRADYCYJNEGO