Puchar Mazowsza – Wyniki

    I PUCHAR MAZOWSZA W KARATE TRADYCYJNYM
    MAZOWIECKA LIGA KARATE TRADYCYJNEGO

    W dniu 24 marca 2018r. w Hali Sportowej w Mysiadle odbył się Puchar Mazowsza w Karate
    Tradycyjnym, który był jednocześnie turniejem eliminacyjnym do Mazowieckiej Ligii Karate
    Tradycyjnego. Organizatorami zawodów był Mazowiecki Związek Karate Tradycyjnego oraz MSKT Ai-do Warszawa. W turnieju udział wzięli zwodnicy z mazowieckich klubów karate tradycyjnego: MSKT Ai-do Warszawa, Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego, Mazowiecka Akademia Karate Tradycyjnego, UKKT Praga Południe, Karate Klub Pruszków, MKT Todome, Raion Fight Club, Karate Klub Sochaczew oraz IKT Włocławek oddział Warszawa. Poniżej przedstawiamy wyniki zawodów, oraz listę zawodników zakwalifikowanych do Mazowieckiej Ligii Karate Tradycyjnego wraz z aktualną punktacją.

    KONKURENCJE INDYWIDUALNE

    Grupa A (2011 i młodsi)
    9-7 kyu

    Chłopcy:
    1. Krzysztof Jankowski (KK Pruszków)
    2. Leonard Gorgoń (MSKT Ai-do)
    3. Kacper Kukuła (IKT Warszawa)
    4. Borys Stefański (MSKT Ai-do)
    Dziewczynki:
    1. Małgorzata Kucińska (MSKT Ai-do)
    2. Malwina Klimczak (MSKT Ai-do)
    3. Marcelina Klimczak (MSKT Ai-do)
    4. Nika Karpińska (MSKT Ai-do)

    Grupa B (2009-2010)
    9-7 kyu

    Chłopcy:
    1. Kuba Świątkowski (KK Sochaczew)
    2. Bartek Maniewski (MSKT Ai-do)
    3. Igor Pierzynowski (KK Pruszków)
    4. Jakub Kliczkowski (IKT Warszawa)
    Dziewczynki:
    1. Nicole Koniecko (KK Pruszków)
    2. Weronika Jędraszczak (KK Sochaczew)
    3. Bianka Kosmalska (KK Sochaczew)
    4. Oliwia Dziełak (KK Pruszków)

    6-1 kyu

    Chłopcy:
    1. Maciej Perzanowski ( Raion FC)
    2. Sebastian Matusiak (MSKT Ai-do)
    3. Michał Styś (MSKT Ai-do)
    4. Michał Krzyżanowski (MAK)
    5. Błażej Szlaski (UKKT Praga Płd)
    6. Jeremi Płonka (KK Pruszków)
    7. Michał Piórkowski (KK Pruszków)
    8. Krzysztof Kucharski ( MAK)
    Dziewczynki:
    1. Iga Derus (MSKT Ai-do)
    2. Klara Czernik (MSKT Ai-do)
    3. Amelia Ziółkowska (MSKT Ai-do)
    4. Kalina Woźniak (MSKT Ai-do)
    5. Aleksandra Flaszczyńska (KK Pruszków)
    6. Emilia Klata (KK Pruszków)
    7. Sandra Weyssenhoff (MAK)
    8. Martyna Goliszek (MAK)

    Grupa C (2007-2008)
    9-7 kyu

    Chłopcy:
    1. Adam Tymiński (KK Pruszków)
    2. Szymon Pikiel (KK Pruszków)
    3. Gabriel Gos (KK Pruszków)
    4. Krzysztof Gil (WAKT)
    Dziewczynki:
    1. Maja Wronowska (UKKT Praga Płd)
    2. Alicja Sulewska (KK Pruszków)
    3. Zofia Woźnialis (KK Pruszków)
    4. Zuzanna Męczyńska (KK Pruszków)

    6-4 kyu

    Chłopcy:
    1. Maciej Łuczak (MSKT Ai-do)
    2. Adam Cieślowski (Raion FC)
    3. Aleksander Zamorski (MSKT Ai-do)
    4. Marek Czerwiński (MAK)
    5. Patryk Wróblewski (KK Pruszków)
    6. Eryk Zieliński (KK Pruszków)
    7. Miłosz Pruski (KK Pruszków)
    8. Bartosz Zalisz (KK Pruszków)
    Dziewczynki:
    1. Maja Klepaczewska (UKKT Praga Płd)
    2. Nadia Malinowska (KK Pruszków)
    3. Milena Bałdyga (UKKT Praga Płd)
    4. Emilia Wręga (MSKT Ai-do)
    5. Karolina Weyssenhoff (MAK)
    6. Olga Iwanowska (KK Pruszków)
    7. Małgorzata Dymowska (MAK)
    8. Agata Goliszek (MAK)

    3-1 kyu

    Chłopcy:
    1. Artur Berkowski (Raion FC)
    2. Mateusz Kusztal (MSKT Ai-do)
    3. Mateusz Kręć (MSKT Ai-do)

    Grupa D „Młodzik” (2005-2006)
    9-7 kyu

    Chłopcy:
    1. Kacper Skrzekowski (MSKT Ai-do)
    2. Piotr Grajewski (KK Sochaczew)
    3. Iwo Kubik (KK Sochaczew)
    4. Jakub Sawczuk (MSKT Ai-do)
    Dziewczynki:
    1. Amelia Więckowska (MSKT Ai-do)
    2. Oliwia Skorupa (KK Pruszków)
    3. Anna Maria Sobiecka (KK Pruszków)

    6-4 kyu

    Chłopcy
    1. Kamil Lebensztejn (MAK)
    2. Jakub Mrowiec (KK Pruszków)
    3. Wojciech Wilk (KK Pruszków)
    4. Patryk Kaźmierczak (MAK)
    5. Jakub Kasprzak (TODOME)
    6. Andrzej Wojno (KK Pruszków)
    7. Wiktor Jurzyński (MAK)
    8. Borys Głos (KK Pruszków)

    3-1 kyu

    Chłopcy:
    1. Olaf Bogdanowicz (KK Pruszków)
    2. Mateusz Owczarek (UKKT Praga Płd)
    3. Antoni Słowiński (UKKT Praga Płd)
    4. Mateusz Pioterczak (Raion FC)
    5. Mateusz Zajkiewicz (IKT Warszawa)
    6. Bartek Kosiński (MAK)
    7. Adam Ciecieląg (MSKT Ai-do)

    6-1 kyu

    Dziewczynki:
    1. Zofia Koczeska (KK Pruszków)
    2. Daria Kropacz (MSKT Ai-do)
    3. Magda Jóźwicka (MSKT Ai-do)
    4. Małgorzata Flaszczyńska (KK Pruszków)
    5. Julia Rutkowska (Raion FC)
    6. Natalia Jastrzębska (KK Pruszków)
    7. Zofia Maniewska (MSKT Ai-do)
    8. Zuzanna Zabrzygraj (KK Pruszków)

    Grupa E „Junior Młodszy” (2003-2004)

    KATA

    Mężczyźni
    1. Adam Mickiewicz (IKT Warszawa)
    2. Adam Wilczyński (KK Pruszków)
    3. Leon Koczeski (KK Pruszków)
    4. Łukasz Marlęga (KK Pruszków)
    5. Piotr Korociński (UKKT Praga Płd)
    6. Krzysztof Turczyk (KK Pruszków)
    7. Kamil Kłok (Raion FC)
    8. Ignacy Mikołajczuk (MAK)
    Kobiety
    1. Oliwia Mazurkiewicz (UKKT Praga Płd)
    2. Dominika Łukasiewicz (KK Pruszków)
    3. Katarzyna Sadecka (IKT Warszawa)
    4. Martyna Szwedowska (IKT Warszawa)
    5. Zuzanna Olszewska (KK Pruszków)
    6. Alicja Cichocka (MSKT Ai-do)
    7. Katarzyna Flaszczyńska (KK Pruszków)

    KUMITE

    Mężczyźni
    1. Adam Wilczyński (KK Pruszków)
    2. Łukasz Marlęga (KK Pruszków)
    3. Leon Koczeski (KK Pruszków)
    4. Krzysztof Turczyk (KK Pruszków)
    5. Bartłomiej Kępa (KK Pruszków)
    6. Piotr Korociński (UKKT Praga Płd)
    7. Antoni Pietras (KK Pruszków)
    8. Ignacy Mikołajczuk (MAK)
    Kobiety
    1. Zuzanna Olszewska (KK Pruszków)
    2. Katarzyna Sadecka (IKT Warszawa)
    3. Martyna Szwedowska (IKT Warszawa)
    4. Alicja Cichocka (MSKT Ai-do)
    5. Dominika Łukasiewicz (KK Pruszków)
    6. Katarzyna Flaszczyńska (KK Pruszków)
    7. Oliwia Mazurkiewicz (UKKT Praga Płd)

    Grupa F „Junior” (2001-2002)

    KATA

    Mężczyźni
    1. Michał Maślak (UKKT Praga Płd)
    2. Tomasz Burchard (Raion FC)
    3. Marcin Kalmus (UKKT Praga Płd)
    4. Piotr Bojanowski (KK Pruszków)
    5. Krzysztof Kurowski (Raion FC)
    6. Jakub Żukowski (KK Pruszków)
    Kobiety
    1. Michalina Florjańska (MSKT Ai-do)
    2. Klementyna Tatarska (MSKT Ai-do)
    3. Marta Okrasa (MAK)
    4. Michalina Pruska (KK Pruszków)
    5. Magda Wójcik (Raion FC)
    6. Dominika Kazak (KK Pruszków)

    KUMITE

    Mężczyźni
    1. Tomasz Burchard (Raion FC)
    2. Michał Maślak (UKKT Praga Płd)
    3. Piotr Bojanowski (KK Pruszków)
    4. Marcin Kalmus (UKKT Praga Płd)
    5. Krzysztof Kurowski (Raion FC)
    Kobiety
    1. Magda Wójcik (Raion FC)
    2. Michalina Florjańska (MSKT Ai-do)
    3. Marta Okrasa (MAK)
    4. Klementyna Tatarska (MSKT Ai-do)

    KONKURENCJE DRUŻYNOWE

    Grupa A+B (2009 i młodsi)

    Kata drużynowe

    1. MSKT Ai-do Warszawa I
    Iga Derus
    Amelia Ziółkowska
    Sebastian Matusiak

    2. Karate Klub Pruszków
    Amelia Zwolińska
    Aleksandra Flaszczyńska
    Emilia Klata

    3. Karate Klub Sochaczew
    Bianka Kosmalska
    Weronika Jędraszczak
    Patrycja Sobczak

    4. MSKT Ai-do Warszawa II
    Leonard Gorgoń
    Łukasz Bartos
    Kamil Wil

    Grupa C+D (2005-2008)

    Kata drużynowe
    9-7 kyu

    1. Karate Klub Pruszków II
    Szymon Pikiel
    Gabriel Gos
    Adam Tymiński

    2. Karate Klub Pruszków I
    Zofia Woźnialis
    Zuzanna Męczyńska
    Alicja Sulewska

    3. Karate Klub Sochaczew
    Tymon Kochan
    Iwo Kubik
    Piotr Grajewski

    6-1 kyu

    Chłopcy
    1. Karate Klub Pruszków IV
    Olaf Bogdanowicz
    Wojciech Wilk
    Andrzej Wojno

    2. Karate Klub Pruszków III
    Duszan Roszkowski
    Patryk Wróblewski
    Jakub Mrowiec

    3. MSKT Ai-do Warszawa II
    Aleksander Zamorski
    Wojciech Sikorski
    Maksymilian Rudy

    4. MSKT Ai-do Warszawa I
    Mateusz Kusztal
    Adam Ciecieląg
    Marcin Gruszczyński

    Dziewczynki
    1. Karate Klub Pruszków I
    Zofia Koczeska
    Małgorzata Flaszczyńska
    Olga Iwanowska

    2. MSKT Ai-do Warszawa II
    Daria Kropacz
    Magda Jóźwicka
    Zofia Maniewska

    3. Karate Klub Pruszków II
    Natalia Jastrzębska
    Nadia Malinowska
    Zuzanna Zabrzygraj

    4. MSKT Ai-do Warszawa I
    Sofija Malinowska
    Dominika Kropacz
    Emilia Wręga

    EN-BU

    Chłopiec/Dziewczynka

    1. Karate Klub Pruszków V
    Olaf Bogdanowicz
    Zofia Koczeska

    2. MSKT Ai-do Warszawa IV
    Mateusz Kusztal
    Magda Jóźwicka

    3. MSKT Ai-do Warszawa III
    Adam Ciecieląg
    Daria Kropacz

    4. MSKT Ai-do Warszawa II
    Sebastian Matusiak
    Iga Derus

    Chłopiec/Chłopiec

    1. Karate Klub Pruszków III
    Olaf Bogdanowicz
    Duszan Roszkowski

    2. MSKT Ai-do Warszawa I
    Adam Ciecieląg
    Mateusz Kusztal

    3. Karate Klub Pruszków I
    Andrzej Wojno
    Wojciech Wilk

    4. Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego
    Krzysztof Gil
    Ignacy Jaraczewski

    E+F (2001-2004)

    Kata drużynowe

    Kobiety

    1. MSKT Ai-do Warszawa
    Michalina Florjańska
    Alicja Cichocka
    Klementyna Tatarska

    2. Karate Klub Pruszków
    Zuzanna Olszewska
    Dominika Łukasiewicz
    Katarzyna Flaszczyńska

    Mężczyźni

    1. Karate Klub Pruszków II
    Adam Wilczyński
    Łukasz Marlęga
    Leon Koczeski

    2. Karate Klub Pruszków I
    Krzysztof Turczyk
    Bartłomiej Kępa
    Antoni Pietras

    3. MKT Todome
    Jakub Kasprzak
    Maciej Świerczyński
    Michał Zarębski

    4. MSKT Ai-do Warszawa
    Andrzej Burchfield
    Tomasz Burchfield
    Aleksander Gołębiewski

    Kumite Drużynowe

    Kobiety

    1 MSKT Ai-do Warszawa
    Michalina Florjańska
    Alicja Cichocka
    Klementyna Tatarska

    2. Karate Klub Pruszków
    Zuzanna Olszewska
    Dominika Łukasiewicz
    Katarzyna Flaszczyńska

    Mężczyźni

    1. Karate Klub Pruszków I
    Antoni Pietras
    Bartłomiej Kępa
    Piotr Bojanowski

    2. Karate Klub Pruszków II
    Adam Wilczyński
    Łukasz Marlęga
    Leon Koczeski

    EN-BU

    Mężczyzna/Kobieta

    1. Karate Klub Pruszków III
    Leon Koczeski
    Dominika Łukasiewicz

    2. Karate Klub Pruszków II
    Adam Wilczyński
    Katarzyna Flaszczyńska

    3. Karate Klub Pruszków I
    Krzysztof Turczyk
    Michalina Pruska

    4. Karate Klub Pruszków IV
    Piotr Bojanowski
    Zuzanna Olszewska

    Mężczyzna/Mężczyzna

    1. Karate Klub Pruszków III
    Adam Wilczyński
    Łukasz Marlęga

    2. Karate Klub Pruszków I
    Piotr Bojanowski
    Leon Koczeski

    3. Karate Klub Pruszków II
    Antoni Pietras
    Bartłomiej Kępa