Przerwa w prowadzeniu treningów.

Drodzy Klubowicze,
po przemyśleniu wszystkich za i przeciw podjęliśmy decyzję o zawieszeniu treningów stacjonarnych w naszym klubie w terminie od 27.03.
do 09.04.2021
. Obserwując rozwój sytuacji, lawinowo rosnącą liczbę chorych na Covid19, nakładające się na to wszystko infekcje grypowe doszliśmy do wniosku, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo i zdrowie taka decyzja będzie najwłaściwsza.

Chcielibyśmy, aby każdy z nas w zdrowiu spędził Święta Wielkanocne ze swoją rodziną. Zależy nam także na tym, aby nasz klub był miejscem bezpiecznym, a w obecnej sytuacji jest to bardzo trudne do osiągnięcia. Przy tak dużej ilości zakażen nie mamy żadnej gwarancji, że mimo przestrzegania reżimu sanitarnego wirus nie dostanie się naszego Dojo.

Podjeliśmy także decyzję o uruchomieniu w tym czasie zdalnych spotkań treningowych na platformie ZOOM. Będziemy prowadzić zajęcia we wtorki i czwartki w dwóch grupach:
– o godzinie 17.00 dla zawodników początkujących i ze stopniami 9, 8, 7 kyu
– o godzinie 18.00 dla zawodników od 6 kyu 

Dane dostępowe prześlemy Wam z systemu Sportsmanago w najbliższy weekend.

Liczymy, że zrozumiecie nasze motywy, dyktowane szczerą troską o nasze wspólne bezpieczeństwo. Mamy też nadzieję, że po przerwie wrócimy z nową energią do Dojo.

Apelujemy do Was wszystkich – bądźcie ostrożni, dbajcie o siebie, ograniczcie bywanie w zatłoczonych miejscach, noście maseczki, dezynfekujcie ręce, zachowujcie dystans, w miarę możliwości pracujcie zdalnie.  Do zobaczenie w Dojo. Oss