Nowy rok szkoleniowy. Zapisy do grup.

Drodzy Klubowicze!

Powoli zbliżamy się do finishu wakacji. W tym roku w naszym klubie były to wakacje pracowite ponieważ całe wakacje prowadziliśmy treningi w akademii. Cieszymy się ogromnie, że wielu z Was korzystało z możliwości trenowania latem.

We wrześniu wracamy do regularnych treningów. Na dzisiaj nie planujemy zmian w harmonogramie zajęć, ale ich nie wykluczamy ponieważ są rzeczy od nas niezależne. O wszystkim będziemy Was informować tak szybko jak to możliwe.

Tradycyjnie już przypominamy, nie czekajcie z treningiem aż wystartuje Wasza grupa. Korzystajcie z tych, które wystartowały wcześniej.

Przypominamy też, że zawodnicy z pasami od pomarańczowego (7 kyu) mają swoje dedykowane grupy, które trenują w akademii. Mamy świadomość, że dojazd na zajęcia do akademii wymaga Państwa zaangażowania, ale zapewniamy, że plusów jest więcej niż minusów. Te treningi uwzględniają poziom techniczny Państwa dzieci i pozwalają na szybszy progres, prowadzone są w komfortowych warunkach, w profesjonalnym dojo i musi zdarzyć się coś na prawdę wyjątkowego, aby się nie odbyły. Serdecznie zachęcamy do korzystania z tych możliwości.

Wszystkich, którzy chcieliby do nas dołączyć zapraszamy z radością do klubu! Wszystkie potrzebne informacje znajedziecie w zakładce „klub/jak zacząć trenować”. W zakładce „do pobrania” są też inne klubowe dokumenty, które dobrze jest znać. Zachęcamy Państwa do lektury.

Śledźcie nasze strony, będziemy na bieżąco zamieszczać informacje o tym kiedy zaczynają zajęcia poszczególne grupy (w zakładce treningi). Jak tylko wystartuje grupa, która Was interesuje zapraszamy na zajęcia – przyjdźcie, poćwiczcie, sprawdźcie.  Do zobaczenia na treningach!