Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego

18 maja 2019 odbędą się Mistrzostwa województwa Mazowieckiego w Karate Tradycyjnym. Zawody te są najważniejszą imprezą w naszej dyscyplinie w województwie, mają rangę imprezy mistrzowskiej. W tym roku mają wyjątkowy charakter ponieważ w kategoriach juniora młodszego, juniora, młodzieżowca i seniora są także turniejem eliminacyjnym do Mistrzostw Polski.

Zawody zostaną rozegrane w hali sportowej Centrum Integracji Społecznej przy Szkole Podstawowej im. S. Dziewulskiej w Ojrzanowie,
ul. Szkolna 1. Rozpoczęcie imprezy o godzinie 10.00.
Na zawody zapisujemy się u swoich instruktorów lub w akademii klubu. Organizatorem zawodów jest Mazowiecki Związek Karate Tradycyjnego we współpracy z naszym klubem. Opłata startowa wynosi 50 zł, wpłacamy ją zapisując się na zawody. Zachęcamy wszystkich zawodników do udziału w tym turnieju.

Organizację zawodów wspiera także Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego oraz Szkolny Związek Sportowy Warszawy
i Województwa Mazowieckiego.

Podczas zawodów zostanie uruchomiona kawiarenka i barek, którą organizują dla nas Rodzice z Rady Rodziców w Szkole Podstawowej
w Ojrzanowie. Rada Rodziców zbiera pieniądze na sprzęt sportowy dla dzieci z tej szkoły oraz na organizację szkolnych imprez.