Mistrzostwa Klubu-Turniej Rodzinny

Od wielu już lat, tuż przed końcem roku szkolnego rozgrywamy turniej o Mistrzostwo Klubu oraz Turniej Rodzinny, który adresowny jest nie tylko do karateków, ale także do Waszych najbliższych. W tym roku również serdecznie zapraszamy wszystkich zawodników oraz Wasze rodziny do wspólnej, sportowej zabawy.

Nasze zawody odbędą się w dniu 9 czerwca 2018, w pruszkowskiej Hali Znicz. Rozpoczynamy o godzinie 10.00. 

Tegoroczna impreza połączona jest z dodatkowym wydarzeniem jakim jest oficjalne otwarcie Pruszkowskiego Centrum Kultury i Sportu.

Mistrzostwa Klubu zostaną rozegrane w konkurencji fuku-go (zawodnicy będą wykonywać kata i kumite) w kilku kategoriach wiekowych – od najmłodszych do juniora włacznie.

W Turnieju Rodzinnym jak zwykle dominować będą konkurencje ogólnosprawnościowe odpowiednie zarówno dla karateki, jak też dla mamy, taty czy dziadka.

Na zawody zapisujemy się u swoich instruktorów, u nich też zgłaszamy drużyny do Turnieju Rodzinnego. Zgłoszeń możecie też dokonać w Akademii KKP. Przyjmujemy zgłoszenia do 07.06.2018. 

Przypominamy, że każda drużyna to minimum 3 osoby.

Zachęcamy karateków do startu w turnieju o mistrzostwo klubu, szczególnie jeśli myślicie o egzaminach. Na starsze stopnie jednym z wymagań są udokumentowane starty w zawodach. Nasz turniej, choć to całkiem poważne współzawodnictwo jest imprezą wewnątrzklubową i tym samym zdecydowanie mniej stresującą. Jak najwcześniej zebrane doświadczenia startowe zaprocentują w przyszłości.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy medale, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Postaramy się też o niespodzianki dla  wszystkich uczestników. 

Liczymy na Waszą obecność i wspaniała zabawę.