Jantar 2021- wyjazd na obóz

Drodzy Klubowicze,
dla osób, które wyjeżdżają na letni obóz sportowo-rekreacyjny do Janatra zamieszczamy „niezbędnik” obozowy. Garść informacji organizacyjnych, które pozwolą wam się na spokojnie przygotować do wyjazdu.

WYJAZD: zbiórka 27.06.2021 (niedziela) o godzinie 9.30 w Akademii KK Pruszków, ul. Sosnowa 16, Pruszków. Start autokaru o godzinie 10.00

POWRÓT: 6.07.2021 (wtorek) do Akademii KK PRuszków w godzinach popołudniowych

Przypominamy, że w dniu wyjazdu wszyscy powinni przekazać nam wypełnione i podpisane oświadczenia covidowe, a Ci z Państwa którzy jeszcze tego nie zrobili także karty uczestnika obozu wraz z regulaminem. (druki w załączeniu) Nasz obóz został zgłoszony do kuratorium i zatwierodzny. Numer zgłoszenia 5877/MAZ/L-2021.

Jak przygotować się do wyjazdu?

Na obóz zabieramy:

 • karate-gi (kimono) z pasem
 • odzież i obuwie – wygodną, z uwzględnieniem zmiennej pogody: koszulki z krótkim rękawem, koszulka z długim rękawem, bluza, spodnie dresowe, krótkie spodenki, dziewczynki – sukienka, spódniczka, piżama, bielizna, skarpetki, strój kąpielow, czapka, kurtka przeciwdeszczowa, klapki, sandały, buty sportowe
 • ręczniki, w tym plażowy, przybory toaletowe – szczotka do zębów, pasta, żel do mycia, szczotka do włosów, gumki, spinki itp.  mały plecak na wyjścia, krem do opalania z dużym filtrem
 • pozostałe według potrzeb, można zabrać umilacze – podusie, kocyki, misie, książkę, grę w wersji podróżnej

LEKI I KIESZONKOWE

 • jeśli Państwa dziecko przyjmuje na stałe leki prosimy o zapakowanie ich w osobną saszetkę/kosmetyczkę, dołaczenie pisemnej instrukcji dotyczącej podawania leku wraz z APństwa zgodą na podanie leku przez opiekuna. Saszetka z lekami powinna być przekazana w dniu wyjadu opiekunowi.
 • Jeśli życzą sobie Państwa, aby kieszonkowe zostało zdeponowane u opiekuna prosimy o przygotowanie go w kopercie opisanej imieniem i nazwiskiem dziecka oraz kwotą jaką Państwo przekazują na kieszonkowe. Prosimy o przygotowanie kieszonkowego w małych nominałach, jako wielokrotność 10-20 zł. Kopertę z kieszonkowy prosimy przekazać nam w dniu wyjazdu.

TELEFONY

 • Dziecko może mieć ze sobą telefon, ale ten będzie zdeponowany u opiekuna i wydawany raz dziennie w przerwie poobiedniej.  W tym czasie będą mogli Państwo dzwonić do dzieci. W razie potrzeb mogą Państwo kontaktować się z nami na podane niżej numery.  Telefon zostanie zwrócony ostatniego dnia pobytu przd podróżą powrtoną.

POZOSTAŁE INFORMACJE:

 • mogą Państwo zapakować do walizki dodatkową butelkę wody (prosimy ją zabezpieczyć), ośrodek nie gwarantuje nam ciągłego dostępu do napojów. Będzie robić wyprawy do sklepu, aby dzieciaki mogły uzupełnić sobie napoje. W razie konieczności zakupimy je dla nich.
 • prosimy o przygotowanie prowiantu na drogę.Prosimy nie dawać dzieciom napojów gazowanych, chipsów i tym podobnych przekąsek oraz żelków i gum rozpuszczalnych. Osoby cierpiące na chorobę lokomocyjną powinny być przed podróżą odpowiednio zabezpieczone. Jeśli przyjmuja leki przeciw chorobie lokomocyjnej prosimy je podać i wyposażyć dziecko w podbne środki na podróż powrotną.
 • prosimy, aby nie pakować dzieciomna wyjazd „siaty słodyczy” Jeśli zaobserwujemy, że dziecko nie zjada posiłków, a w pokoju dojada słodkimi zapasami, zarekwirujem je i oddamy pod koniec pobytu
 • Bardzo prosimy, aby Państwo z rozwagą pakowali potrzebne rzeczy, nie przesadzająć z ich ilością. Z dowiadczenia wiemy, że znaczna ich ilość nie zostanie użyta. Najlepiej jeśli będą Państwo pakować walizkę wraz z dzieckiem, tak aby wiedziało,które rzeczy do niego należą. W miarę możliwości prosimy o podpisanie rzeczy.

Telefony do opiekunów:

sensei Jerzy Szcząchor – 504 215 537 – kierownik obozu

sensei Damian Falkowski – 882 127 637

Aneta Różańska – 504 215 531