Harmonogram Egzaminów

    Egzaminy na stopnie kyu.

    10 lutego 2018 (sobota). Akademia KK Pruszków, ul. Sosnowa 16, Pruszków

    Godzina 9.00 – 9 kyu

    1. Amelia Majcher
    2. Adrian Pazio
    3. Mateusz Pazio
    4. Iga Rękojarska
    5. Jakub Korkosz
    6. Emilka Wójcik
    7. Szymon Reczyński
    8. Jan Barczuk
    9. Przemysław Jarząbek
    10. Patryk Rudziński

    Godzina 9.20 – 9 kyu

    1. Jacek Rudziński
    2. Antoni Atkaczunas
    3. Fryderyk Wyszyński
    4. Adam Krupa
    5. Zuzanna Wolska
    6. Konstantyn Gołoś
    7. Natalia Wiśniewska
    8. Malina Baszta
    9. Dominik Kowalczyk
    10. Szymon Rupiński

    Godzina 9.40 – 8 kyu

    1. Łukasz Janiszewski
    2. Adam Dariusz Styk
    3. Tymoteusz Turzyński
    4. Aleksander Majda
    5. Juliusz Wasiak
    6. Małgorzata Paziewska
    7. Stanisław Paziewski
    8. Weronika Bigda
    9. Miłosz Piechowicz
    10. Anna Maria Sobiecka

    Godzina 10.10 – 7 kyu

    1. Przemysław Zajko
    2. Milena Broda
    3. Bartosz Knebel
    4. Paweł Pytlakowski
    5. Kamil Rosik
    6. Franciszek Kędra
    7. Oliwia Dziełak
    8. Igor Wójcik
    9. Anna Klimek
    10. Joanna Machowska

    Godzina 10.40 – 7 kyu

    1. Piotr Hulewicz
    2. Jakub Janiszewski
    3. Krystian Sujewicz
    4. Agata Tatur
    5. Olga Wąsowska
    6. Anna Wąsowska
    7. Bartosz Błażejewski
    8. Aleksandra Brysiak
    9. Edgar Hayrapetyan
    10. Marysia Kania

    Godzina 11.10 – 6 kyu

    1. Bartosz Zalisz
    2. Maja Dmochowska
    3. Aleksandra Flaszczyńska
    4. Maksym Kalamon
    5. Krzysztof Piotrkowicz
    6. Igor Kuroszczyk
    7. Bartek Michałowski
    8. Andrzej Wycech
    9. Natalia Zabrzygraj
    10. Eryk Zieliński

    Godzina 11.40 – 9 kyu

    1. Wiktor Suliga
    2. Piotr Paweł Raczkowski
    3. Piotr Dobkowski
    4. Anna Dobkowska
    5. Oliwia Bućko
    6. Adrian Bułka
    7. Leon Dudało
    8. Oskar Gójski
    9. Inga Hensel
    10. Amelia Kozłowska

    Godzina 12.00 – 8 kyu

    1. Adam Niwelt
    2. Wiktor Sierpiński
    3. Stanisław Puchalski
    4. Bartek Nadulny
    5. Oliwia Skorupa
    6. Wiktor Herbaczyński
    7. Mark Kleshch
    8. Krzysztof Jankowski
    9. Nicole Koniecko
    10. Wojciech Małek

    Godzina 12.30 – 7 kyu

    1. Magdalena Mirgos
    2. Wojciech Grządziela
    3. Kacper Łukasz Kossiński
    4. Gabriel Gos
    5. Alicja Sulewska
    6. Stanisław Panek
    7. Zofia Woźnialis
    8. Emila Więcław
    9. Natalia Frunze
    10. Tomasz Frunze

    Godzina 13.00 – 6 kyu

    1. Jeremi Płonka
    2. Maja Misztal
    3. Emila Machul
    4. Antoni Korgól
    5. Wiktoria Opalińska
    6. Mikołaj Koziarski
    7. Natalia Jędrowska

    Godzina 13.30 – 9 kyu

    1. Oskar Rosak
    2. Eryk Wojciechowski
    3. Marianna Żabicka
    4. Andrzej Biały
    5. Wojciech Brzeziński
    6. Oliwier Dobrogosz
    7. Patryk Jaktorski
    8. Natalia Jaworska
    9. Maksymilian Kowalski
    10. Anna Mioduszewska

    Godzina 13.50 – 9 kyu

    1. Jan Radomyski
    2. Michał Rosłan
    3. Aleks Wasil
    4. Igor Kobierski
    5. Dawid Kobierski
    6. Kuba Kościański
    7. Amelia Kukulska
    8. Igor Ochman
    9. Franciszek Płomiński
    10. Jan Samsel

    Godzina 14.10 – 9 kyu

    1. Wiktor Szymczak
    2. Patryk Witt
    3. Mateusz Woźniak
    4. Ignacy Potuczko
    5. Maksymilian Białowąs
    6. Alicja Kowalik
    7. Bartosz Radzimowski
    8. Oliwier Koniarek
    9. Wojciech Konopiński
    10. Bartosz Strzebiecki

    Godzina 14.30 – 9 kyu

    1. Oskar Regulski
    2. Paweł Matyjasek
    3. Julia Redlińska
    4. Michał Jarek
    5. Krzysztof Rajski
    6. Jagoda Szafrańska
    7. Michał Biernacki
    8. Jan Wiśniewski
    9. Bastien Sołościuk
    10. Aleksandra Zolbach

    Godzina 15.00 – 8 – 7  kyu

    1. Hanna Sababady
    2. Piotr Koziarek
    3. Hanna Rędzińska
    4. Hanna Szempruch
    5. Mateusz Florczak
    6. Kamil Beńko
    7. Maja Wencławek

    Godzina 15.30 – 9-8-7 kyu

    1. Jakub Kubryński
    2. Katarzyna Szabłowska
    3. Tomasz Dobkowski
    4. Adam Woźniak
    5. Magdalena Waglowska-Krzciuk

    Godzina 16.00 – 5 kyu

    1. Michał Piórkowski
    2. Miłosz Pruski
    3. Borys Głos
    4. Olga Iwanowska
    5. Łukasz Szkolniak
    6. Michał Jezierski
    7. Martyna Rajkowska
    8. Karol Pęczkowski

    Godzina 16.40 – 4 kyu

    1. Natalia Jastrzębska
    2. Jakub Mrowiec
    3. Nadia Malinowska
    4. Patryk Wróblewski
    5. Laura Sikorska
    6. Duszan Roszkowski
    7. Andrzej Wojno
    8. Zuzanna Zabrzygraj

    Godzina 17.20 – 3 – 1 kyu

    1. Małgorzata Flaszczyńska
    2. Katarzyna Flaszczyńska
    3. Bartłomiej Kępa
    4. Antoni Pietras
    5. Adam Wilczyński
    6. Krzysztof Turczyk
    7. Olaf Bogdanowicz
    8. Piotr Bojanowski
    9. Łukasz Marlęga
    10. Dominika Łukasiewicz
    11. Zuzanna Olszewska