Egzaminy na stopnie kyu – harmonogram

    .Uwaga!

    9 czerwca 2019 zaplanowana jest letnia sesja egzaminacyjna na stopnie uczniowskie kyu.

    Przypominamy, że do egzaminu dopuszcza zawodnika instruktor prowadzący.

    • Aby przystąpić do egzaminu trzeba wypełnić i złożyć u instruktora kartę udziału w egzaminie (jeśli jesteś gotowy do egzaminu druk tej karty otrzymasz od swojego trenera co będzie oznaczało, że on właśnie rekomunduje cię do zdawania na kolejny stopień).
    • Egzamin należy opłacić. Można to zrobić u instruktora lub w akademii KKP. Koszt egzaminu to 80 zł (zgodnie z uchwał Zarządu PZKT).
    • Przypominamy też, że wymogiem koniecznym jest posiadanie opłaconej licencji członkowskiej w PZKT (40 zł), wszystkich składek klubowych z czerwcową włącznie, powinieneś mieć także aktualne badania lekarskie.

    Egzaminy zostaną przeprowadzone w Akademii naszego klubu, w Pruszkowie przy ul Sosnowej 16.

    Harmonogram egzaminów na stopnie kyu.

    godzina 9.00 – 9 kyu

    1. Aleksandra Pykało
    2. Stanisław Pykało
    3. Michał Tondera
    4. Piotr Ostrowski
    5. Natalia Korbień
    6. Jan Chmielewski
    7. Stanisław Bartold
    8. Dawid Magnuszewski
    9. Bartosz Pniewski
    10. Lena Kisiel

    godzina 9.20 – 8 kyu

    1. Artur Andrzejewski
    2. Zoja Życińska
    3. Lena Siudek
    4. Alicja Giebułtowicz
    5. Oliwia Michalska
    6. Borys Osman
    7. Maciej Soliwoda
    8. Jędrzej Malcherek
    9. Paulina Zientek
    10. Jakub Platowski
    11. Igor Gos
    12. Mateusz Korzybski
    13. Michał Zontek
    14. Julia Kowalska

    godzina 9.50 – 8-7 kyu

    1. Bartosz Strzebiecki
    2. Paweł Domański
    3. Adam Styk
    4. Tymoteusz Turzyński
    5. Kacper Kaźmierczak
    6. Jakub Kaźmierczak
    7. Wiktor Herbaczyński
    8. Natalia Jaworska
    9. Adam Fąfara
    10. Piotr Bolc
    11. Hanna Sababady

    godzina 10.20 – 6-4 kyu

    1. Anna Wąsowska
    2. Maksym Kalamon
    3. Aleksandra Flaszczyńska
    4. Natalia Klata
    5. Emilia Klata
    6. Antek Szcząchor
    7. Michał Piórkowski
    8. Maciej Koguciuk

    godzina 11.00 – 3-2 kyu

    1. Olga Iwanowska
    2. Zuzanna Zabrzygraj
    3. Małgorzata Flaszczyńska
    4. Katarzyna Flaszczyńska
    5. Patryk Wróblewski
    6. Zofia Koczeska
    7. Duszan Roszkowski