DOJO

Drodzy Karatecy,

Chociaż trwają wakacje i większość z Was wypoczywa my intensywnie pracujemy nad projektem, którego realizacja marzyła nam się od dawna.

Chcemy rozpocząć nowy sezon szkoleniowy we własnej siedzibie! Liczymy, że dzięki wspólnemu zaangażowaniu „dopniemy swego” i osiągniemy cel.

Znaleźliśmy miejsce w dobrej lokalizacji i na korzystnych warunkach, w których powstanie nasze DOJO. To wielofunkcyjne pomieszczenie (biurowo-magazynowe) o powierzchni 320m2, które po adaptacji będzie nam służyć jako miejsce do treningu i wielu innych aktywności. Dojo będzie mieściło się przy ul. Grunwaldzkiej w Pruszkowie (3 przecznice od SP1), 15 min spacerkiem od kolejki WKD w Tworkach i stacji PKP w Piastowie, z którego będzie można dojechać do nas także rowerem, ścieżką wzdłuż torów. W pobliżu znajdują się Tesco, Biedronka i Lidl gdzie będziecie mogli zrobić zakupy. Przy dojo będą dostępne miejsca parkingowe, na ogrodzonym terenie, z wjazdem od ulicy Sosnowej. Dodatkowo obiekt jest monitorowany.

dav

dav

dav

dav

dav

dav

 

Własna siedziba da nam szansę na zaproponowanie zajęć adresowanych do różnych grup wiekowych, dostosowanych do Waszych potrzeb i możliwości, których bazą będzie oczywiście nasze karate tradycyjne. Będzie też miejscem, w którym będziemy mogli się z Wami spotykać, wypić kawę i „pogadać”. Chcemy, aby to miejsce było centrum karate tradycyjnego w Pruszkowie, wokół które będzie budować się społeczność ludzi ze wspólną pasją i dobrą energią.

Niestety, jak każda inwestycja, tak również i ta niesie ze sobą znaczne koszty.

Zgromadziliśmy środki na start, wynegocjowaliśmy akceptowalne warunki najmu, ale musimy prosić Was o pomoc. Potrzebujemy nie tylko środków finansowych, ale przede wszystkim Państwa pomocy fachowej, wiedzy i czasu.

Musimy dokonać adaptacji lokalu do naszych potrzeb. Podjęliśmy już pierwsze kroki, ale szukamy kontaktów i alternatyw, aby wybrać ofertę najkorzystniejszą.

To co musimy zrobić m.in. to :

– rozebrać kilka ścianek działowych i zbudować klika nowych, tworząc szatnie z łazienkami oraz salkę konferencyjną

– dokonać przeróbek hydraulicznych,

– zakupić armaturę łazienkową,

– położyć wykładziny,

– zakupić panele led, i wstawić je w miejsce starych nieoszczędnych świetlówek

– zakupić potrzebne meble

Jeśli są wśród Was ludzie, którzy prowadzą firmy remontowo-budowlane i mogliby pomóc nam w przeprowadzeniu tych prac, lub osoby prowadzące hurtownie budowlane i mogliby zaoferować nam zakup potrzebnych materiałów
w dobrych cenach bardzo prosimy odezwijcie się do nas. Dzwońcie na klubowe numery telefonów lub piszcie na adres biuro@karate.pruszkow.pl  Każde wsparcie jest dla nas cenne.

Jeśli możecie wesprzyjcie nas finansowo dokonując darowizny na cele statutowe klubu,
wśród których jest upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz tworzenie ośrodków do uprawiania sportu i prowadzenia zajęć rekreacyjnych.

 

Jeśli zechcecie wpłacić przysłowiową złotówkę na nasze potrzeby zróbcie to na wskazany poniżej numer konta:

Stowarzyszenie kultury fizycznej Karate Klub Pruszków

Ul. Bohaterów Warszawy 4, 05-800 Pruszków

86 1020 1055 0000 9402 0393 4676

 

UWAGA! Wsparcie może mieć także wymierną korzyść.

Darowizny dokonane na rzecz naszego stowarzyszenia przez osoby fizyczne podlegają odliczeniu od podstawy opodatkowania do 6% kwoty dochodu, natomiast dokonane przez osoby prawne rozliczające się na zasadach ogólnych do kwoty nie wyższej niż 10 % uzyskanego dochodu.

Jesteśmy też otwarci na inne formy współpracy np. sponsoring czy barter, których szczegóły chętnie omówimy z Państwem w wybranym terminie.

Stworzenie własnego Dojo to najważniejszy projekt z jakim się mierzymy od prawie 20 lat funkcjonowania klubu. Pomóżcie go urzeczywistnić!