Mazowiecka Liga Karate Tradycyjnego

    GRUPA B
    CHŁOPCY
    6-1 KYU
    Imię i nazwisko PM I turniej II turniej suma miejsce
    Maciej Perzanowski (Raion FC) 6  9  15 30  II
    Sebastian Matusiak (Ai-do) 5  15  11 31  I
    Michał Styś (Ai-do) 4  9  9 22  IV
    Michał Krzyżanowski (MAK) 3  11  9  23  III
    Błażej Szlaski (UKKT Praga Płd) 2  7  7 16  VI
    Jeremi Płonka (KKP) 1  9  9 19  V
    Zawodnicy rezerwowi:  
    Michał Piórkowski (KKP) 1
    Krzysztof Kucharski (MAK) 1

     

    GRUPA B
    DZIEWCZYNKI
    6-1 KYU
    Imię i nazwisko PM I turniej II turniej suma miejsce
    Iga Derus (Ai-do) 6  15  15 36  I
    Klara Czernik (Ai-do) 5  11  11 27  III
    Amelia Ziółkowska (Ai-do) 4  13  13 30  II
    Kalina Woźniak (Ai-do) 3  5  5 13  VI
    Aleksandra Flaszczyńska (KKP) 2  7  7 16  V
    Emilia Klata (KKP) 1  9  9 19  IV
    Zawodniczki rezerowe:  
    Sandra Weyssenhoff (MAK) 1
    Martyna Goliszek (MAK) 1

     

    GRUPA C
    CHŁOPCY
    6-4 KYU
    Imię i nazwisko PM I turniej II turniej suma miejsce
    Maciej Łuczak (Ai-do) 6  13  11 30  II
    Adam Cieślowski (Raion FC) 5  9  13 27  III
    Aleksander Zamorski (Ai-do) 4  11  9 24  IV
    Marek Czerwiński (MAK) 3  7  5 15  V
    Patryk Wróblewski (KKP) 2  15  15 32  I
    Eryk Zieliński (KKP) 1  5  7 13  VI
    Zawodnicy rezerwowi:  
    Miłosz Pruski (KKP) 1
    Bartosz Zalisz (KKP) 1

     

    GRUPA C
    DZIEWCZYNKI
    6-4 KYU
    Imię i nazwisko PM I turniej II turniej suma miejsce
    Maja Klepaczewska (UKKT Praga Płd) 6  13  15  34  I
    Nadia Malinowska (KKP) 5  15  13 33  II
    Milena Bałdyga (UKKT Praga Płd) 4  11  11 26  III
    Emilia Wręga (Ai-do) 3  7  7 17  V
    Karolina Weyssenhoff (MAK) 2  9  7 18  IV
    Olga Iwanowska (KKP) 1  5  7 13  VI
    Zawodniczki rezerwowe:  
    Małgorzata Dymowska (MAK) 1
    Agata Goliszek (MAK) 1

     

    GRUPA C
    CHŁOPCY
    3-1 KYU
    Imię i nazwisko PM I turniej II turniej suma miejsce
    Artur Berkowski (Raion FC) 6  4  4 14  II
    Mateusz Kusztal (Ai-do) 5  6  6  17  I
    Mateusz Kręć (Ai-do) 4  2  2  8  III

     

    GRUPA D “MŁODZIK”
    CHŁOPCY
    6-4 KYU
    Imię i nazwisko PM I turniej II turniej suma miejsce
    Kamil Lebensztejn (MAK) 6  15  15  36  I
    Jakub Mrowiec (KKP) 5  11  13 29  II
    Wojciech Wilk (KKP) 4  9  7 20 IV
    Patryk Kaźmierczak (MAK) 3  7  5  15  VI
    Jakub Kasprzak (Todome) 2  11  11  24  III
    Andrzej Wojno (KKP) 1  7  9  17  V
    Zawodnicy rezerwowi:  
    Wiktor Jurzyński (MAK) 1
    Borys Głos (KKP) 1

     

    GRUPA D “MŁODZIK”
    CHŁOPCY
    3-1 KYU
    Imię i nazwisko PM I turniej II turniej suma miejsce
    Olaf Bogdanowicz (KKP) 6  13  15 34  I
    Mateusz Owczarek (UKKT Praga Płd) 5  11  9 25  III
    Antoni Słowiński (UKKT Praga Płd) 4  15  13 32  II
    Mateusz Pioterczak (Raion FC) 3  9  11  23  IV
    Mateusz Zajkiewicz (IKT Warszawa) 2  7  0  9  VI
    Bartek Kosiński (MAK) 1  5  7  13  V
    Zawodnicy rezerwowi:  
    Adam Ciecieląg (Ai-do) 1

     

    GRUPA D “MŁODZIK”
    DZIEWCZYNKI
    6-1 KYU
    Imię i nazwisko PM I turniej II turniej suma miejsce
    Zofia Koczeska (KKP) 6  15  15  36  I
    Daria Kropacz (Ai-do) 5
    Magda Jóźwicka (Ai-do) 4  13  11  28  II
    Małgorzata Flaszczyńska (KKP) 3  9  9  21  IV
    Julia Rutkowska (Raion FC) 2  5  5  12  VI
    Natalia Jastrzębska (KKP) 1  11  13  25  III
    Zawodniczki rezerwowe:  
    Zofia Maniewska (Ai-do) 1  7  7  15  V
    Zuzanna Zabrzygraj (KKP) 1

     

    GRUPA E “JUNIOR MŁODSZY”
    MĘŻCZYŹNI
    Imię i nazwisko PM (KU/KA) I turniej II turniej suma miejsce
    Adam Wilczyński (KKP) 11 (6/5)  21  23  55  I
    Łukasz Marlęga (KKP) 8 (5/3)  18  26  52  III
    Leon Koczeski (KKP) 8 (4/4)  26  21  55  II
    Adam Mickiewicz (IKT Warszawa) 6(6/0)  14  18  38  V
    Krzysztof Turczyk (KKP) 4(3/1)  16  20  42  IV
    Piotr Korociński (UKKT Praga Płd) 3(1/2)  25  10  38  VI
    Zawodnicy Rezerowi:  
    Bartłomiej Kępa (KKP) 2(1/1)
    Ignacy Mikołajczuk (MAK) 2(1/1)

     

    GRUPA E “JUNIOR MŁODSZY”
    KOBIETY
    Imię i nazwisko PM
    (KU/KA)
    I turniej II turniej suma miejsce
    Katarzyna Sadecka 9(5/4)  25  20  54 II
    Zuzanna Olszewska 8(6/2)
    Martyna Szwedowska 7(4/3)  21  23  51  III
    Oliwia Mazurkiewicz 7(1/6)  20  21  48  IV
    Dominika Łukasiewicz 7(2/5)  27  26  60  I
    Alicja Cichocka 4(3/1)  15  16  35  V
    Zawodniczki rezerwowe:  
    Katarzyna Flaszczyńska 2(1/1)  12  14

     

    GRUPA F “JUNIOR”
    MĘŻCZYŹNI
    Imię i nazwisko PM (KU/KA) I turniej II turniej suma miejsce
    Tomasz Burchard 11 (6/5)  11  10  32  I
    Michał Maślak 11(5/6)
    Piotr Bojanowski 7(4/3)  7  8  22  II
    Marcin Kalmus 7(3/4)
    Krzysztof Kurowski 4(2/2)  6  6  16  III
    Jakub Żukowski 1(0/1)

     

    GRUPA F “JUNIOR”
    KOBIETY
    Imię i nazwisko PM
    (KU/KA)
    I turniej II turniej suma miejsce
    Michalina Florjańska 11(5/6)  17  19  47  I
    Magda Wójcik 8(6/2)  11  14  33  III
    Marta Okrasa 8(4/4)  14  16  38  II
    Klementyna Tatarska 8(3/5)  0 21  21 IV
    Michalina Pruska 3(0/3)  6  10  19  V