XXI MISTRZOSTWA KLUBU – XVII TURNIEJ RODZINNY

Drodzy Klubowicze,

25 maja rozegramy XXI Mistrzostwa Klubu oraz XVII Turniej Rodzinny. Stali bywalcy naszej imprezy doskonale wiedzą, że podczas tych spotkań zawsze dobrze się bawimy. Rywalizacji sportowej towarzyszy ogrom emocji, a stoły uginają się od przyniesionych smakołyków. Termin imprezy jest pewny, miejsce jeszcze potwierdzimy. Dla nowych członków naszego klubu kilka słów o turnieju. Ta imprez to dwa w jednym. Najpierw karatecy rozgrywają swoje zawody. Starują w konkurencji fukugo prezentując się zarówno w kata jak i w kumite. Następnie rozgrywamy rywalizację rodzinną 🙂 Do Turnieju Rodzinnego stają ekipy rodzinne. Jeśli brakuje członka familii, można zaprosić przyjaciela lub sąsiada. Drużyna musi składać się z minimum 3 osób, ale nie więcej niż 4. W tych zmaganiach bawimy się sportowo – biegamy, rzucam do celu, skaczemy, wykonujemy zadania na czas, pokonujemy tor przeszkód itp. Każdy może się sprawdzić.

Drodzy Klubowicz, jeśli nie macie poważnych planów i zobowiązań w tym czasie, serdecznie zapraszamy do udziału w Turnieju Rodzinnym, a karatekom polecamy start w naszych mistrzostwach. Nie pobieramy opłat startowych. Wejściówką na imprezę jest smakołyk na nasz wspólny, piknikowy stół – ciasta, ciasteczka, przekąski, kanapeczki, owoce, napoje.

Do udziału w imprezie zapisujemy się u instruktorów, w akademii, możecie też wysłać do nas maila. Poniżej w linku znajdziecie informację o zawodach wraz z kartą zgłoszenia drużyny. Dodatkowo prosimy zgłosić start w mistrzostwach. Przygotowujemy niespodzianki dla Was wszystkich. Chcielibyśmy spędzić czas w rodzinnym, karateckim gronie. Liczymy na Waszą obecność:)

INFO I KARATA ZGŁOSZENIA DRUŻYNY DO TURNIEJU RODZINNEGO.