Wyjazd na obóz zimowy do Drienicy – info

Już niebawem wyjeżdżamy na zimowy obóz do Drienicy (Słowacja). Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje organizacyjne dotyczące naszej wyprawy.

Na obóz wyjeżdżamy 14 stycznia 2024 (niedziela). Zbiórka w Akademii klubu o godzinie 8.00. 

Powrót – 20 stycznia 2024 (sobota) w godzinach wieczornych. 

Wyjeżdżając na obóz należy pamiętać o zabraniu ze sobą:

  1. dowodu tożsamości – dowód osobisty lub paszport
  2. pieniędzy na karnety i wypożyczenie sprzętu oraz kieszonkowego (w EURO)
  3. sprzętu narciarskiego lub snowboardowego jeżeli posiadacie (pamiętajcie o obowiązkowym KASKU)
  4. odzieży do jazdy na nartach/snowboardzie – kurtka, spodnie, rękawice, długie narciarskie skarpety, odzież termiczną, szalik lub komin na szyję, czapkę
  5. kimono z pasem (karatecy)
  6. sprzęt na basen – strój kąpielowy, ręcznik, klapki, czepek
  7. podręczny plecak
  8. wygodną, ciepłą odzież, bieliznę osobistą, rękawiczki, szalik i czapkę, piżamę
  9. przybory toaletowe oraz ręczniki
  10. buty zimowe, lekkie buty (sportowe, trampki) do chodzenia po hotelu
Jeżeli potrzebujecie zabierzcie sobie umilacze – misie, kocyki, poduszki. Możecie zabrać książkę, czy grę w wersji podróżnej.
W hotelu jest Wi-fi w wyznaczonych miejscach, będzie czas na korzystanie z elektroniki. Mamy zapewnione posiłki, ale w hotelu i na stoku jest bar, w którym dzieciaki chętnie kupują frytki czy gorącą czekoladę.
Mamy zaplanowany wyjazd do Aquaparku, ale będziemy też korzystać z dostępnego na miejscu (w osobnym budynku) mini SPA – mamy sauny, grotę solną, jacuzzi. W programie są oczywiście treningi karate, zapraszamy także tych, którzy jeszcze nie próbowali, ale są zainteresowani.
Osoby, które nie potrafią jeździć na nartach będą miały szansę nauczyć się – mamy swoich instruktorów.
Pobyt rozpoczynamy od obiadokolacji. Dla tych, którzy jadą własnym transportem – nasz hotel to JAVORNA,
w Drienicy
.
Uwaga! Jeżeli sobie Państwo życzą to pieniądze oraz dokumenty wyjeżdżających pod naszą opieką dzieci mogą Państwo zdeponować u instruktorów. Należy je przekazać na zbiórce w dniu wyjazdu. Jeżeli dziecko przyjmuje stale leki, tradycyjnie trzeba je spakować w osobną saszetkę z opisem dawkowania i zgodą na podawanie przez opiekuna i również przekazać instruktorom. Poniżej znajduje się lin z drukiem karty uczestnika obozu, którą należy wypełnić i w oryginale przekazać nam najpóźniej w dniu wyjazdu.
Pozostałą część należności za obóz, którą należy wpłacić w gotówce, mogą Państwo uregulować w naszej akademii. Będę na Państwa oczekiwać w biurze, w poniedziałek, wtorek i środę od godziny 19.00 do 21.00.
W wyjątkowej sytuacji można będzie wpłacić należność w dniu wyjazdu.  Prosimy jednak nie zostawiać tego na ostatni moment, ponieważ czym więcej spraw do załatwienia w dniu wyjazdu tym później wystartujemy
w drogę.