WYJAZD NA LETNI OBÓZ DO JANTARU

Uwaga Klubowicze,

poniżej znajdziecie informacje organizacyjne dotyczące wyjazdu na nasz letni obóz sportowo-rekreacyjny do Jantaru. Prosimy o zapoznanie się ze wskazówkami, a szczególnie z załączonym regulaminem. W razie pytań prosimy o kontakt.

Wszystkich, którzy mają specjalne diety proszę o przesłanie do dnia  19.06.2024 maila z informacją o szczególnych potrzebach, tak abyśmy mogli z wyprzedzeniem przekazać je do ośrodka.

Przypominam, nasz obóz będzie się odbywał w OW WIKING w Jantarze, przy ul. Rybackiej 12.

1. Proszę pamiętać o konieczności przekazania nam wypełnionej i podpisanej karty kwalifikacyjnej, którą otrzymali Państwo mailem we wcześniejszej korespondencji.

3. Tym, którzy tego jeszcze nie zrobili, przypominam o konieczności uregulowania opłaty za obóz, ostatnią wpłatę prosimy zrobić gotówką w biurze klubu – w poniedziałek, wtorek lub czwartek w godzinach 20.00-22.00.

RZECZY, KTÓRE POWINNIŚMY ZABRAĆ NA OBÓZ:

  1. karate-gi z pasem (kimono) oraz strój sportowy (szorty+koszulka)
  2. odzież z uwzględnieniem zmiennej pogody – t-shirty, koszulki z długim rękawem, bluzy x2, spodnie długie i krótkie x2, w tym spodnie dresowe, kurtka przeciwdeszczowa, bielizna osobista, skarpetki, piżama
  3. strój kąpielowy x2, ręcznik na plażę, krem z wysokim filtrem, klapki
  4. buty sportowe, sandały
  5.  przybory toaletowe – szczotkę do zębów, pastę, żel pod prysznic, szampon, szczotkę do włosów, spinki, gumki do włosów, ręczniki – kąpielowy i mniejszy do rąk i twarzy.
  6. mały placak podręczny, małą latarkę – może się przydać do wieczornych zajęć na plaży, ładowarkę do telefonu, zegarek bez funkcji telefonowania, okulary przeciwsłoneczne, czapkę
  7. aktualną legitymację szkolną,
  8. umilacze – naskotki, podusie, kocyki oraz ulubioną grę karcianą lub planszową w wersji podróżnej, książkę, kolorowankę
WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE PAKOWANIA
Polecamy, aby dzieci uczestniczyły w pakowaniu rzeczy do walizki, wtedy łatwiej je rozpoznają. Dobrze, gdy wszystkie rzeczy są podpisane, szczególnie kimona. Prosimy także, aby nie przesadzać z ilością ubrań. Często walizka jest wielkości jej właściciela i ktoś ja musi „targać”:) Z doświadczenia wiemy, że większość rzeczy nie zostanie nawet wyjęta z walizki. Prosimy też, aby wyposażyć dziecko w torbę na brudne rzeczy i poinstruować, że do niej powinny trafić wszystkie brudne ubrania.
KIESZONKOWE
Kieszonkowe na obóz mogą Państwo zdeponować u opiekunów. W tym celu należy przygotować kopertę opisaną imieniem i nazwiskiem dziecka oraz kwotą, którą Państwo przekazują jako kieszonkowe dla dziecka.  Kieszonkowe powinno być przygotowane w banknotach 10 lub 20 zł jako ich wielokrotność. Takie dniówki będą wypłacane dziecku przez opiekuna.
LEKI
W pokojach dzieci nie może być ŻADNYCH medykamentów. Wszystkie leki, a w szczególności te stale przyjmowane należy przekazać na zbiórce instruktorom lub spakować do walizki z informacją, że po przyjeździe na miejsce dziecko powinno przekazać je opiekunowi. Leki należy włożyć do osobnej saszetki, opisać imieniem i nazwiskiem dziecka oraz dołączyć do nich pisemną informację o dawkowaniu i porach przyjmowania leku wraz ze zgodą na podanie leku przez opiekuna. Na miejscu w ośrodku mamy dyżurującą 24h pielęgniarkę oraz lekarza „pod telefonem”.
TELEFONY I KONTAKT Z DZIEĆMI
Uczestnicy obozu mogą posiadać telefony komórkowe, które zostaną zdeponowane u opiekunów. Dzieci będą mogły korzystać z nich w porze sjesty poobiedniej oraz w podróży. W czasie sjesty będzie możliwość rozmowy z rodzicami. Dokładną porę kontaktu podamy Państwu w informacji na klubowym profilu FB po ustaleniu planu posiłków. Będziemy też starali się codziennie umieszczać na FB relacje z naszego pobytu na obozie.
CZEGO NIE ZABIERAMY NA OBÓZ I CO JEST NIEMILE WIDZIANE:)
– nie zabieramy rzeczy kosztownych i delikatnych – gadżetów elektronicznych (laptopy, tablety, konsole), a także biżuterii, za zniszczenie czy utratę których nie ponosimy odpowiedzialności
– nie zabieramy także sprzętów typu czajniki, opiekacze, grzałki itp. przede wszystkim ze względu na przepisy ppoż i bezpieczeństwo nas wszystkich
– nie zabieramy scyzoryków i innych ostrych narzędzi
– nie jemy przekąsek typu chipsy,
– na podróż nie pakujemy słodkich napojów gazowanych oraz dużej ilości słodyczy szczególnie żelków, pianek itp.
PODRÓŻ
Jeżeli dziecko cierpi na chorobę lokomocyjną powinno przed podróżą zażyć stosowne leki (aviomarin, lokomotiv), a także mieć w plecaku podręcznym na wszelki wypadek foliową torebkę i małą paczuszkę wilgotnych chusteczek. Prosimy pamiętać także o podróży powrotnej. Dziecko powinno mieć także drobne kiszonkowe – w przerwach podróży stajemy na stacjach i czasami się przydaje.
Jeżeli planują Państwo odbiór dziecka z obozu przez osoby inne niż rodzice/opiekunowie prawni (np. dziadków) prosimy o napisanie i przekazanie nam upoważnienia dla osoby, która będzie odbierała dziecko z podaniem nr dokumentu tożsamości. Bez upoważnienia nie wydamy dziecka nikomu poza rodzicami/opiekunami prawnymi, którzy wysłali z nami dziecko na obóz.

WYJAZD – POWRÓT

Na obóz wyjeżdżamy 23 czerwca 2024 (niedziela). Zbiórka o godzinie 9.00 w Akademii KK Pruszków przy ul. Sosnowej 16 w Pruszkowie. 

Powrót 2.07.2024 w to samo miejsce w godzinach popołudniowych (ok. godziny 15.00). Będziemy przekazywać Państwu informacje z podróży na fb.

Nasz obóz został zgłoszony do bazy wypoczynku w Kuratorium Oświaty po Nr 8806/MAZ/L-2024
Dane kontaktowe kadry obozy:
Kierownik obozu – Łukasz Klimczewski – 608 661 245
Szef naszej grupy – sensei Jerzy Szcząchor – 504 215 531
Aneta Różańska-Szcząchor – 504 215 531
Marcin Sokoliński – 501 038 464
Dominika Łukasiewicz – 505 305 553
Leon Koczeski – 609 718 007
Jakub Mrowiec – 533 599 872