Uwaga Klubowicze!
zbliżają się WAKACJE!!! Ale… w naszym klubie także latem można trenować karate tradycyjne. Przypominamy, że w okresie lipca i sierpnia pracujemy według grafiku wakacyjnego. Zajęcia odbywają się tylko w naszej akademii, w szkołach nie mamy treningów. Jeśli nie wyjeżdżacie na wakacje, to zamiast nudzić się w domu, zapraszamy do nas. Możecie przyjść z kolegą, który jeszcze nie zna karate tradycyjnego, ale chciałby spróbować. Pokażecie swoim znajomym jak trenujecie na co dzień. Wakacyjne zajęcia startują już 30 czerwca. Zachęcamy i zapraszamy:)
Co więcej będzie działo się w wakacje w klubie!
W dniach 28.06-07.07.2026 duża grupa naszych karateków wyjeżdża na letni obóz sportowy – KARATE SUMMER CAMP – JANTAR 2026. Będziemy odpoczywać, trenować i dobrze się bawić na Bałtykiem. Relacji z naszego pobytu szukajcie w klubowych social mediach:)
W dniach 13-17.2026 w naszym Dojo będzie odbywała się Letnia Akademia Karate. Zapisani na LAK karatecy będą mieli całe dnie wypełnione różnymi aktywnościami. O brak nudy zadbają oczywiście nasi instruktorzy.
Zawodnicy w okresie wakacji będą szlifować formę przed nowym sezonem podczas szkoleń i zgrupowań prowadzonych przez PZKT.
Będzie tez oczywiście czas na urlopu naszej kadry, bo my także musimy czasem odpocząć:)
Przypominamy także o tym, że zgodnie z klubowym regulaminem opłat składkowych osoby, które są aktywnymi członkami klubu czyli trenują w wakacje opłacają pełna składkę członkowską. Osoby, które pauzują przez cały wakacyjny czas wpłacają składkę postojową (czy 2×95 zł za cały okres wakacji). Przypominamy, że składka nie jest opłata za treningi choć ściśle się z nimi wiąże, ponieważ udział w zajęciach jest podstawowym prawem każdego członka klubu! Wakacyjne składki są dla nas realnym wsparciem w przetrwaniu i wystartowaniu w nowy rok szkolny. Serdecznie Wam za nie dziękujemy. Poniżej znajdziecie wakacyjny grafik zajęć.

