Strefa Rodzica SportsManago.pl

Drodzy Państwo,
dla tych z Państwa, którzy niedawno do nas dołączyli oraz tych, którzy jeszcze nie odkryli SportsManago.pl chcieliśmy przekazać informację o panelu administracyjnym, który wykorzystujemy do prowadzenia naszego klub.
W zasadzie cała komunikacja pomiędzy klubem a zawodnikiem odbywa się poprzez panel SportsManago.pl

Jest to narzędzie, które wykorzystujemy do administrowania klubem. Każdy z naszych członków ma w naszej bazie swoją kartotekę, która zawiera podstawowe dane oraz informacje o grupie, w której trenuje, od kiedy jest naszym członkiem, stopniu jaki posiada, datach do kiedy ma ważne badania i licencję. Tam rejestrujemy także obecności na zajęciach i wszystkie opłaty wnoszone do klubu. Panel to także miejsce, z którego wysyłam do Państwa naszą korespondencję – mailową oraz smsową. Za pomocą panelu zapisujemy się na zawody, obozy, półkolonie czy robimy zamówienia na klubowe gadżety jeżeli klub ma taką propozycję dla Was.
Jedną z funkcjonalności panelu SportsManago.pl jest Strefa Rodzica. Logując się do strefy mogą Państwo sprawdzić historię swoich wpłat, które zostały zarejestrowane w klubie, frekwencję na treningach czy zapisać dziecko na proponowane przez klub aktywności.
Jednocześnie chcieliśmy zwrócić uwagę, że nasz panel nie jest narzędziem bezpośrednio powiązanym z bankiem i „nie zasysa” operacji bankowych w czasie rzeczywistym. Księgowanie wpłat odbywa się na zasadzie wgrania wyciągu bankowego do bazy co robimy 2 razy w miesiącu. Ponieważ składki członkowskie za dany miesiąc powinny dotrzeć do klubu do 15 dnia, pierwsze księgowanie robimy po 15. Osoby, których składki nie zostały zaksięgowane w tym czasie, po 25 dniu miesiąca otrzymają z systemu przypomnienie. System ma ustawione daty domyślnie, podobnie jak wysokość składki. Jeżeli w między czasie dokonali Państwo płatności, monit przypominający należy zignorować. Drugie księgowanie odbywa się po zakończeniu miesiąca.

Nasza baza nie jest również powiązana z bazą PZKT, dlatego jeśli dokonali Państwo opłaty za licencję członkowską PZKT na konto związku, to u nas jej nie widać. Aby zaktualizować dane musimy je od Państwa otrzymać. Dlatego, należy przekazać do klubu informację o dacie dokonania wpłaty za licencję, to pozwoli nam zrobić aktualizację jej ważności. Na tej samej zasadzie aktualizujemy ważność badań lekarskich.

Drodzy Rodzice, bardzo zachęcamy do korzystania ze strefy rodzica. Aby aktywować konto w panelu należy:

  1. wejść na stronę www.sportsmanago.pl
  2. następnie z menu u góry strony wybrać zakładkę strefa rodzica/uczestnika
  3. następnie w okienku z lewej strony (aktywuj konto) należy wpisać swój adres mailowy, który wpisali Państwo w deklaracji (UWAGA! osoby, które nie podały adresu mailowego nie mają możliwości aktywowania konta w bazie)
  4. po wysłaniu wiadomości, system odeśle zwrotnie na podany przez Państwa adres link aktywacyjny
  5. po zalogowaniu będą mogli ustawić Państwo swoje dane dostępowe według własnych preferencji